Osvěžující komfort s klimatizacemi Samsung WindFree™

0
258
The air conditioner puts very fresh air in the room

Přemýšlíte před horkými letními měsíci o nové klimatizaci? Potom by vaší pozornosti neměly uniknout nové produkty Samsung s bezprůvanovou technologií WindFree™ a celou řadou dalších chytrých funkcí.

Chládek neznamená zimu

Klimatizace již dávno nejsou jen generátorem nepříjemně chladného průvanu, ze kterého jste předtím snadno nachladli. Důkazem je právě technologie WindFree™, která relativně jednoduchým řešením chladí vaši domácnost inteligentně a bez agresivního průvanu.

Dokáže to díky tisícům mikrootvorů v přední části panelu klimatizace. Po rychlém zchlazení místnosti z nich rovnoměrně proudí chladný vzduch, a udržuje tak stabilní teplotu v prostoru.

Kromě vysokého komfortu a efektivity chlazení jde také o velmi úsporné řešení, které využívá až o 77 % méně energie a minimalizuje vibrace as nimi spojený hluk.

Skutečně chytrá klimatizace

Díky širokému portfoliu chytrých funkcí se klimatizace Samsung WindFree™ okamžitě stane nedílnou součástí vaší chytré domácnosti. Užívejte si snadnějšího života s režimem AI Auto Comfort, který analyzuje vaše uživatelské zvyky a automaticky přizpůsobuje teplotu v místnosti na základě vašich preferencí a venkovního počasí.

Samsung klimatizace s technologií WindFree™
Režim AI Auto Comfort se dokonale přizpůsobí vašim potřebám i vnějšímu počasí. Zdroj: Samsung Electronics Czech and Czech, s.r.o.
Pro nižší spotřebu elektřiny je klimatizace vybavena detektorem pohybu, který zařízení přepne do úsporného režimu WindFree™ poté, co 20 minut nezaznamená žádný pohyb. Navíc ji můžete ovládat i na dálku pomocí svého chytrého telefonu a aplikace SmartThings.

Dýchejte čistý vzduch

Female hands moving a portable air conditioner into a house, outdoor shot

Osvoboďte ovzduší své domácnosti od velkých prachových částic, vláken či zvířecích chlupů. Díky třívrstvému ​​filtru Tri-Care Filter s vrchní minerální zeolitovou vrstvou zachytí klimatizace Samsung WindFree™ i nejjemnější prach a minimalizuje množství virů, bakterií a alergenů ve vzduchu.

Předchozí článekNení nad kvalitní perský koberec! Ale jak jej použít v interiéru?
Další článekZelená domácnost je krok správným směrem. Poradíme vám, jak začít