Módní inspirace z Coachelly 2022: Festivalové stylingy vás naladí na léto, které si letos chystáme užít

0
456
Edinburgh, Scotland, UK - People enjoying sunny weather in George Square Gardens during the Edinburgh Festival Fringe, held annually in August.

Barevná festivalová móda je jakousi nadějí na lepší zítřky. Festivalovou sezónu odstartovala tradičně Coachella v Kalifornii, jejíž součástí byly doprovodné večírky.

Módní inspirace z Coachella 2022: Festivalové stylingy vás naladí na léto, které si letos chystáme užít
Jedním z největších lákadel festivalu byl Harry Styles, který vystoupil se zpěvačkou Shaniou Twain
Modelka Alessandra Ambrosio je každoročně fanynkou festivalu Coachella Valley Music and Arts Festival
Topmodelka Elsa Hosk na tradiční Revolve párty

Bohémský život pod širým nebem plný nezapomenutelných momentů, jaké lze zažít jen na hudebním festivalu. Coachella Valley Music and Arts Festival je tradičním zahájením festivalové sezóny, tentokrát se konala po dvouleté pauze v důsledku koronakrize.

Inspirujte se: Kšiltovky jako módní trend číslo jeden roku 2022: Do těchto se vyplatí investovat

Harry Styles jako novodobá ikona 70. let
Jedním z klíčových hostů letošního roku byl zpěvák a ikona ztělesňující 70. léta po novém, Harry Styles. Miláček ženského publika se objevil na pódiu se Shanií Twain. Na festivalu vystoupili také Billie Eilish, Lil Baby, Disclosure, Flume, Giveon a Swedish House Mafia.

Hudební hvězdy přilákaly do města Indie řadu fanoušků současné popkultury a nadšence festivalové módy. O tom, že byla pestrá svědčí i výběr stylingů známých tváří, které se stávají nevyčerpatelným zdrojem letních outfitů a variací.

Móda mládí a radosti ze života
Harry Styles dobře pochopil, že úspěch hvězdy tkví nejen v hudbě, ale také v tom, co nosí a jak se prezentuje. Jeho outfit z módního domu Gucci mluví za všechno. Harry je průkopník v odvážné módě inspirované 70. léty. Zachovává si přitom styl a osobnost. Právě to ho dělá mazlíčkům publika.

Silhouette hands of audience crowd people enjoying the club party concert ,Celebrate party , Blurry night club party music dancing sound , Party People Blurred Background-Crowd at concert and blurred

Neodmyslitelnou součástí festivalu je topmodelka Alessandra Ambrosio, která žije ve slunečním L.A. a její outfity jsou často inspirovány právě bohémským životem a životem na pláži.
O zajímavé módní inspirace se postaraly také topmodelky jako Josephine Skriver, Romee Strijd či Elsa Hosk a další.

Festivalová móda se navždy bude spojovat s mládí a bezprostřední radostí z přítomných okamžiků.

Předchozí článekDejte si pozor na největšího nepřítele hubnutí: Ani zdaleka však nejde o jídlo
Další článekTři druhy hladu: Nedovolte cukrovému kolotoči probudit ustavičný hlad!