Dokáže krevní skupina předurčovat naši budoucnost? Prý nás ovlivňuje celý život do značné míry

0
383
A test tube with blood tests is placed in a centrifuge with a hand in a blue rubber glove

Japonci jí věří mnohem víc než horoskopem. Tvrdí, že ovlivňuje náš charakter, povahové rysy, temperament, ale také budoucnost. Krevní skupina je pro ně aspekt, který považují v rámci směřování vlastního života za jeden z nejdůležitějších.

Přestože se to někomu může zdát jako nesmysl, Japonci skutečně věří tomu, že naše krevní skupina ve velké míře předurčuje i naši budoucnost a to kam v životě směřujeme. Podívejte se spolu s námi, co o vás mluví ta vaše.

Skupina A
Áčko se v naší zeměpisné šířce vyskytuje asi nejčastěji. Její nositelé jsou mimořádně pečliví, někdy až velmi, řadí se do kategorie empatických a citlivých lidí, ovšem se sklonem k puntičkářství. Mohou být dokonce přehnaně úzkostliví. Jedná se však o týmové hráče, kteří mají v sobě velkou dávku trpělivosti. Uplatní se v právní oblasti, jsou z nich skvělí soudci, protože jim nechybí smyslu pro spavodlivost.

Přečtěte si: Zaměřeno na pas a boky: Kombinace změny jídelníčku a cílených cviků vám pomůže dostat tyto partie do TOP formy

V životě se snaží postupovat, ale nikdy při vlastní realizaci nenechají nikoho ve štychu. Nemusí však příliš, když se něco vymyká z jejich plánů. Snaží se mít všechno nalinkované a tehdy se jim opravdu daří.

Skupina 0
Lidé s nulkou se vyznačují zvědavostí a velkou dobrosrdečností. Bývají velkorysí, ale zároveň i mimořádně tvrdohlaví. Nechybí jim velká dávka soutěživosti, odhodlání, rádi se předvádějí možná i proto bývají skvělými politiky, obchodníky. Je pro ně ovšem náročné najít si přátele.

Chybí jim v jistém smyslu pochopení vcítit se do problémů jiných. Proto mají kolem sebe kopec známých, ale o skutečných přátelích lze jen diskutovat. Vědí to o sobě a snaží se s tímto svým rysem i pracovat.

Skupina B
Jedinci s béčkem jsou veselí, extrovertní, nespoutaní, vtipní, zábavní, ale i egoističtí, zároveň individualističtí a sobečtí. Jedná se o jakýsi koktejl vlastností, které je definují. Rádi se předvádějí, musí být vždy středem pozornosti a nechybí jim velká dávka kreativity.

Nepřehlédněte: Nejčastější problémy s hubnutím: Čím dříve je poznáte, tím dříve dosáhnete vytoužené postavy

Vždy říkají věci tak, jak je cítí, jsou hrdí na své názory. Mají v tom, čeho chtějí v životě dosáhnout opravdu jasno. Mohou být úspěšní žurnalisté, policisté, umělci.

Cropped shot of a scientist recording the results of a blood test

Skupina AB
Krevní skupina AB charakterizuje umělecky zaměřené, tak trochu tajuplné lidi. Často se chovají záhadně a nevyzpytatelně, proto jen málokdo ví, co od nich může opravdu očekávat.

Zajímají se o esoteriku, tajemno, fascinuje jejich možnost předvídání budoucnosti a této oblasti se sami ve volném čase i věnují. Daří se jim na pozicích umělců, výtvarníků či dokonce policejních vyjednavačů.

Předchozí článekStále populárnější forma zeleného čaje: V čem je matcha čaj lepší než ostatní?
Další článekJak cvičit při hubnutí? Dodržování této rutiny je mimořádně důležité, pokud chcete mít výsledky