4 funkce pračky, bez kterých odteď nebudete umět žít

0
473
In an unusual view from inside the washing machine drum, a smiling and pretty blonde loads - or unloads - laundry.

Pračka teprve teď dopřela a koš je zase plný? Je to jedna z nejčastějších domácích prací, tak proč si život nezjednodušit? Připravili jsme pro vás seznam funkcí, které zatočí s nekonečným koloběhem praní a prospějí také vaší peněžence. Navíc ušetříte spoustu energie, kterou můžete věnovat svým nejbližším.

  1. QuickDrive vás zachrání, když máte naspěch

Ideální pomocník, je-li u vás zvykem prát ve spěchu nebo potřebujete zachránit košili právě politou vínem. Samsung pračky s technologií QuickDrive vám ušetří polovinu pracího času a 20% běžně spotřebované elektřiny. Díky silným tryskám prací cyklus neztrácí na efektivitě a vaše oblečení bude stejně čisté a hebké jako byste jej vypráli na delším programu.

  1. Apka SmartThings vás propojí s pračkou, ať jste kdekoli

Vybrané pračky Samsung můžete ovládat i když zrovna nejste doma. Díky aplikaci SmartThings vám pračka poradí s výběrem cyklu, plánováním, řešením problémů a doporučí ideální program pro praní a sušení. Bez zbytečných litrů vody a hodin praní. Navíc si díky AI Control zapamatuje vaše prací návyky a dokonale přizpůsobí program dle vašich potřeb.

Inteligentní domácnost

Vyplatí se mít vše od jedné značky. Například Samsung vyniká nejen širokou nabídkou spotřebičů, ale zejména jejich propojitelností s možností vytvořit opravdu inteligentní domácnost. Pračky Samsung s funkcí EcoBubble umíte ovládat i prostřednictvím chytrých telefonů (např. Samsung Galaxy S22) či kontrolovat stav praní na obrazovkách televizorů (např. Samsung Neo QLED).

  1. EcoBubble opere účinně při nízké spotřebě

Díky technologii EcoBubble (nabízí Samsung) pracují pračky s pracím prostředkem úsporně a zajišťují účinné, ale zároveň šetrné praní při nízkých teplotách již od 20 stupňů. Praní na nízkých teplotách pozitivně ovlivní nejen spotřebu elektřiny, ale také výdrž a kvalitu vašich oděvů, kterým vyšší teploty zkracují životnost a obírají je o intenzitu barev.

Jak funguje technologie EcoBubble od Samsungu? Pračka si předem promíchá prací prostředek s vodou a vzduchem a připraví účinnou no jemnou pěnu, která pronikne rychleji a lépe do každého vlákna oblečení. Díky pěně a silným tryskám dokážou tyto pračky absolvovat plnohodnotný prací cyklus při nižší teplotě a za kratší dobu.

a Happy housewife woman in laundry room with washing machine
  1. Pračka se sušičkou ušetří hodiny či dny na sušáku

Nemáte moc místa, ale chtěli byste luxus oblečení voňavého a poskládaného ve skříni ještě v den praní? Ideálním řešením pro vás bude pračka se sušičkou. Navíc vás potěší dokonalá čistota díky funkci Hygiene Steam, která odstraní 99,9% bakterií a alergenů. Ultimátní kombo 2 v 1 do menších prostor.

165krát do roka – tolik peří průměrná domácnost, a proto na výběru dobrého a spolehlivého spotřebiče záleží.

Předchozí článekTři druhy hladu: Nedovolte cukrovému kolotoči probudit ustavičný hlad!
Další článekMust-have domácího fitka: Posilovací pás vás dostane do formy, stačí, když vsadíte na sestavu 8 nejefektivnějších cviků