TOP restaurace: Výborné jídlo vznikající v otevřené kuchyni

0
330

Krkonoše jsou skvělým místem pro dovolenou. Benecko je místem, kde najdete vše potřebné. Komfortní hotel, TOP restaurace a spousta možností, kam na výlet. Užijte si chvilku klidu v krásné přírodě Krkonoš a dopřejte si lahodné jídlo.

Jedinečný zážitek

ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí pohodlné ubytování, které si zamilují i děti. Připravena je pro ně spousta zábavy. Kromě toho by však vaší pozornosti neměla uniknout TOP restaurace. Ta patří k hotelu, dovolenou si tak můžete užít se vším všudy. Ovšem do restaurace můžete vyrazit samozřejmě i jen tak. TOP restaurace Benecko stojí za návštěvu. Čeká vás zde otevřená kuchyně – můžete tak pozorovat práci kuchařů, jak pod jejich rukama vzniká vaše jídlo. S takovým zážitkem se jen tak někde nesetkáte.

Špičkové suroviny

Moderní horská restaurace nabídne nejen komfortní a zajímavé prostředí, ale hlavně výborné jídlo. Dominantou je česká kuchyně. Využívány jsou denně čerstvé suroviny, přičemž řada z nich pochází z nedalekého okolí restaurace. Lokální suroviny a kvalitní přísady, s trochou kouzel kuchařů, dávají za vznik lahodným pokrmům, které si zamilujete. Ochutnejte pstruhy z místních sádek, hovězí z nedaleké farmy či třeba domácí zmrzlinu.

Příjemné prostory

Jestliže přemýšlíte, kam do restaurace na Benecku, pak jste našli to nejlepší. TOP restaurace pro vás může připravit tabuli pro 4 až 80 osob. S venkovní terasou se pak kapacita navyšuje až na 120 osob. Podnik se hodí nejen pro rodinný podnik, ale i pro větší oslavy. Ideální restaurace na svatební hostinu Benecko – nabízí totiž také uzavřený salonek pro 40 osob, pokud si přejete soukromí. Jestliže se rozhodnete vyrazit ve více lidech, je vhodná rezervace restaurace Benecko.

V Benecké restauraci vás čeká jedinečné prostředí s otevřenou kuchyní, skvělé jídlo, a hlavně spousta možností.

Předchozí článekSeznam 20 nejnebezpečnějších toxinů, kterým je třeba se vyhýbat obloukem: Zkontrolujte si, zda se nenacházejí ve vaší kosmetice
Další článekMetrový textil: Pro dekorace i praktický bytový textil