Masážní oleje

0
317

Bolí vás záda nebo krk? Vyzkoušejte masáž s masážními kameny. Jsou to kameny, které mají hladký a plochý oblý tvar. Některé jsou vyrobeny, tak aby seděly akorát do ruky. Kameny si můžete masírovat celé tělo nebo jen krk, či ruce. K tomu slouží hmatky, které jsou menší a posilují prsty i dlaně. Zabrání tak vzniku karpálního tunelu u lidí, kteří často používají pc.

Jako masážní kámen slouží hematit, růženín, ametyst, chalcedon, malachit i citrín nebo obsidián. Můžete si kameny také lehce nahřát v teplé vodě, páře nebo v ruce. Na kameny se natírají masážní oleje, aby hladce klouzaly po pokožce při masáži.

Ty mohou být z aromaterapeutických olejů, které slouží proti bolestem svalů. Použijte tymiánový olej, rozmarýnový, levandulový, měsíčkový nebo z kaštanu koňského. Skvěle vám poslouží také heřmánkový nebo konopný, který uleví zanícenému a horečnatému svalstvu.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo o drahých kovech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst jaká tajemství skrývá platina nebo jaké informace nám odhalí znamení zvěrokruhu.

Předchozí článekMetrový textil: Pro dekorace i praktický bytový textil
Další článekPojďte si vybrat kvalitní cyklistické oblečení. Co třeba SILVINI nebo ENDURA?